przykładowa naklejka
Nasza naklejka zabezpieczająca to prosty sposób utrudnienia życia złodziejom oraz ułatwienia kontaktu znalazcy z właścicielem przedmiotu (telefonu, odtwarzacza mp3, pendrive'a, itp...).

Każda z naszych naklejek posiada unikatowy kod po wpisaniu w specjalnej wyszukiwarce umożliwi KAŻDEMU (tak, nawet niezarejestrowanym użytkownikom) kontakt z Tobą - bezpośredni lub poprzez nasz system...

przykładowy brelokNasz brelok to anonimowy sposób kontaktu znalazcy kluczy z ich właścicielem a w tym przypadku anonimowość jest ważna - nikt przecież nie chce podać adresu pomieszczeń który klucze otwierają.

Stosując nasz brelok masz pewność (zaznacz na pewno opcję UKRYJ DANE!), iż znalazca nie pozna adresu właściciela - podając numer telefonu istnieje ryzyko ustalenia adresu przez biuro numerów. W przypadku naszego zabezpieczenia znalazca otrzyma jedynie adres naszej strony na której może - podając kod z breloka - skontaktować się z właścicielem poprzez nasz system wiadomości - pewny i 100% anonimowy.

Żadne twoje dane nie zostaną ujawnione.

Jak zabezpieczyć przedmiot?

Co to da jeśli przedmiot zostanie skradziony?
Być może złodziej jej nie zauważy lub nie zwróci na nią uwagi - nasza naklejka przypomina sticker gwarancyjny/serwisowy a uczciwy sprzedawca sprawdzi telefon dokładniej - będzie wtedy mógł się z Tobą skontaktować lub odmówi przyjęcia przedmiotu do sprzedaży.

Jaką nagrodę otrzymuje znalazca?
Właściciel może jednak zaoferować nagrodę pieniężną. www.zgubione.net nie gwarantuje wypłaty nagrody przez właściciela - przekazanie nagrody pieniężnej leży jego w gestii - przypominamy jednak, iż zgodnie z Kodeksem Cywilnym znalazcy przysługuje 10% wartości znalezionego przedmiotu.
Dodatkowo www.zgubione.net prześle każdemu znalazcy nasz pakiet zabezpieczający GRATIS!

Chciałbym sprzedawać zestawy etykietek w swoim sklepie? Jak to zrobić?
Dla sklepów zajmujących się sprzedażą detaliczną mamy przygotowaną specjalną ofertę cenową. Prosimy o rejestrację Waszej firmy jako partnera i kontakt z naszymi handlowcami.

 


Copyright © 2021 zgubione.net All rights reserved.
Engine by romke.net